Č. Krumlov B – Lhenice 3:0 (2:0)

Tabulkovým favoritem sice byli průběžně třetí hosté, ale ti si po prohrách v Loučovicích a doma s béčkem Kaplice vylámali zuby i na dalším zástupci našeho regionu.

Domácí byli od začátku aktivnější. Střelu Haláčka vyrazil Bouška jen před sebe, ale Wagner z blízka napálil jen břevno. Skóre se tak měnilo až po půlhodině, kdy se po centru Špáta hlavou prosadil P. Fišer – 1:0. A minutu před půlí centr Pimpary našel přesně Haláčka, který také hlavou od břevna do branky zaznamenal druhý úspěch zelenobílých – 2:0.

Do druhého poločasu oživil hru Slavoje střídající Koritar. Babouček po sólu střílel už do do prázdné branky, ale minul. Palič Babouček se „ukázal“ i po spolupráci s Koritarem, kdy z metru napálil nepochopitelně jen břevno. V 83. minutě už Babouček po centru kapitána Poláčka upravil hlavou na konečných 3:0.

„Všechny naše branky padly po centrech ze stran a důrazném zakončení hlavou. Po většinu utkání jsme měli hru pod kontrolou a několik dalších tutovek ještě zahodili. Soupeř se do šancí téměř nedostával. Útočník Pimpara dnes zaskočil na pozici levého obránce a zvládl to dobře,“ viděl utkání přímo z trávníku hrající krumlovský trenér Jan Petřík a ještě doplnil: „V neděli hrajeme v Jankově ve stejném čase jako áčko doma s Týnem, a tak zase dostane příležitost celá lavička.“

Slavoj: Kothánek – Sirotka, Petřík, Wagner, Pimpara – P. Fišer (46. Koritar), Haláček, Špát, Poláček – Babouček, Žilenko (71. Cieslar).

Jan Petřík, Karel Vosika