Český Krumlov B – Rainbach 3:2 (1:0)

Bezbrankový stav vydržel více než půlhodiny. Až ve 31. minutě po chybě rakouského brankáře zachytil míč útočník Kroupa a chytrou placírkou otevřel skóre utkání – 1:0. V závěru poločasu byl vyloučen domácí Lukeš, a tak na levou stranu zálohy musel do hry nastoupit náhradní brankář Vokál.

Ve druhé půli slavojáci postupně zvyšovali svůj náskok až na rozdíl tří branek. Nejprve v 65. minutě zahrával Poláček trestný kop, do souboje s brankářem šel důrazně Kroupa a opakovanou dorážkou si připsal druhý zásah v zápase – 2:0. V 72. minutě centroval do šestnáctky opět Poláček a Kroupa nabíhající na přední tyč placírkou završil čistý hattrick – 3:0.

O chvíli později si na centr Vokála naběhl znovu Kroupa, ale čtvrtý gól mu nebyl pro ofsajd uznán. V poslední čtvrthodině se potom prosadili i Rakušané, ale podařilo se jim už pouze korigovat. Po centru ze strany prošel míč brankáři Fleischmannovi mezi nohama a hosté lacino snížili na 3:1. Rakušané potom vstřelili i kontaktní branku, ale po špatném Litvanově odkopu už pouze uzavřeli skóre na konečných 3:2.

Fakta – branky domácích: 31., 65. a 72. Kroupa, ČK 1:0 (Lukeš), řídil rozhodčí Gerhard Procházka starší.

Sestava Slavoje: Fleischmann – Litvan, Čermák, Pils, Petřík – Lukeš, Hamberger, Poláček, Tancer – Černý, Kroupa, střídal: Vokál.

Jan Petřík