V druhém ročníku turnaje Vacup (předchozí dva ročníky jako Ježekcup) se prezentovalo 15 družstev z celé republiky a zástupce našeho okresu se neztratil, i když nepostoupil ze skupiny.

V prvním zápase los Bizonům přisoudil vítěze premiérového ročníku – Phiasco Třebíč. „Od začátku jsme byli rovnocenným soupeřem. I když šel favorit rychle do vedení, tak dvěma góly Plosze jsme stav otočili a půli vyhráli. Hned po rozehrání druhého poločasu prošel Polančík přes tři hráče a zvýšil na 3:1. Vypadalo to na překvapení, ale zkušení hráči Phiasca v závěru skóre otočili a vyhráli 4:3,“ okomentoval první zápas Štefan Hošek.

Ve druhém utkání skupiny proti favoritovi Royal Gigolo, jehož osu tvořili prvoligoví futsalisté Tanga Brno, neměl náš tým šanci. Soupeř postupně předvedl pětibrankovou kanonádu. Bizoni už jen v závěru trefami Kališe a Krenauera korigovali na konečných 2:5.

Ve třetím duelu skupiny se hrálo o naději na postup do vyřazovacích bojů, ale ta po nezvládnutém závěru a prohře 2:4 (branky Polančík, Krenauer) bohužel zhasla.

V posledním duelu opět po velkém boji Bizoni padli s týmem Levá pravá v poměru 2:3, když o góly se postarali Plosz a Dalibor Hošek. „I když jsme neprošli do čtvrtfinále, tak jsme ostudu neudělali a sehráli dobré zápasy i s největšími favority,“ řekl nám hráč a vedoucí družstva Bizonů Štefan Hošek.

Sestava 1. FC Bizons: Ondřej Pavlíček – Štefan Hošek, Dalibor Hošek, Jaroslav Plosz, František Polančík, Lukáš Doucha, Jan Kališ, Jan Krenauer.