Hned ve druhém kole první vychytaná nula, také ale doma ztracené dva body. Takže pocity spíš rozporuplné?

Asi ano. Já si myslím, že ti lidé, co přišli, moc fotbalu neviděli. Spíš viděli takový opatrný zápas, ve kterém ani jedno z mužstev moc šancí nemělo. Nebylo tudíž, z čeho by padl gól.

Čím si to vysvětlujete?

Podle mě velký vliv mělo to počasí, za toho vedra totiž docházely rychleji síly a nakonec se z toho zrodil i bezgólový výsledek.

Zdálo se, že do poločasu měl trošku více ze hry Hradec, po přestávce jste ale byli víc vidět vy. Čím to bylo? Docházely Hradci síly dřív?

To je těžko říct… Ostatně já si myslím, že ani v první půli Hradec nebyl lepší. Možná měl větší šance. Třeba jak to tam na malém vápně jejich hráč netrefil. Že jsme ale měli v závěru víc sil, to je možné, navíc Hradec třeba ke konci byl s remízou víc spokojen než my. Proto oni možná víc zalezli a vyloženě jen čekali na brejk, který ale nepřišel.

Myslíte, že v prvním poločase, kdy Súkenník běžel sám na bránu a vy jste mu balon pádem pod nohy sebral, byla pro vás nejošemetnější situace?

Asi ano. Bylo to knap, ale naštěstí jsem byl u míče včas. Taky si myslím, že on jak mě viděl, tak trošku zpomalil a jen tak do toho šťouchl, kdyby se to náhodou povedlo. Já ale naštěstí míč udržel.

Takže jste si věřil? Zřejmě ano, když jste proti němu vyrazil…

Určitě jsem si věřil. Chvilku jsem váhal, pak jsem si ale řekl, že to risknu. A když jsem se rozhodl, tak jsem do toho musel jít.

Vzhledem k té první půli, ve které jste asi lepší nebyli, tudíž ten bod berete?

Bod? Radši bychom byli za tři, protože nějaké šance jsme si vytvořili a nedostali jsme ani gól, takže jsme ty tři body uhrát mohli. Ale nemáme je a nezbývá nic jiného, než teď porazit doma Olomouc.