KP starší dorost: SKP ČB – Č. Krumlov 2:2 (1:1), branky: 24. a 58. Pouzar – 10. vlastní, 54. Fatura.

„V závěru jsme z přímého kopu dali třetí branku, kterou ale sudí neuznal, protože prý nedal pokyn k rozehrání. Bod je ale spravedlivý, šance byly na obou stranách. Vyzdvihnout musím brankáře Krotkého, který nás několikrát výrazně podržel. Skládáme nový tým a na první zápas to rozhodně nebylo špatné,“ chválil kouč krumlovského staršího dorostu Jiří Svoboda.

Sestava Slavoje: Krotký – Biňovský, Sláma, Didkivsky, Doubek, J. Decarli, Fatura, Bordáč, Uhlíř, Martin Kotlár, Lavička, střídali: Kejšar, Adamíček, Vysokomýtský, Kvasnička.

KP mladší dorost: SKP ČB – Č. Krumlov 2:1 (0:1), branky: Šenkýř, Vařák – Michl.

„Prohra mrzí, protože jsme v zápase vedli, nastřelili třikrát břevno a několikrát šli sami na branku. Projevila se ovšem naše stará bolest, když nedáme góly ani z vyložených šancí. Ještě tomu ale musíme dát čas, než si nová sestava sedne. Na úvod to celkově nebylo nejhorší. Potěšil mě brankář Dobrovodský, který nad ostatními vyčníval,“ vyzdvihl oporu trenér mladšího výběru Václav Domin.

Sestava Slavoje: Dobrovodský – Kejšar, Vysokomýtský, Adamíček, Čabaj, Horváth, Rozkošný, Kvasnička, Persán, Mondšpígl, Michl, střídali: Macek, Urban, Z. Decarli, Gril, Ginzel, Michal Kotlár.

Ve druhém dějství krajského přeboru dorostu zamíří českokrumlovští mladíci znovu do krajské metropole, když se v sobotu představí ve Čtyřech Dvorech.