Starší slavojáci zaknihovali šestou výhru v ročníku a se ziskem 21 bodů si polepšili už na šestou příčku šestnáctičlenné tabulky. Mladší krumlovský dorost vyhrál v sezoně rovněž pošesté a poskočil o dvě místa, na sedmou příčku (19 bodů).

KP starší dorost: Č. Krumlov – Břilice 3:1 (2:0), branky: Lávička, Kvasnička, Kitzler – Rigo.

V partii s posledním vedli domácí ve 4. minutě už o dvě branky, ale nakonec museli o povinné vítězství perně bojovat. „Po rychlém vedení přišlo uspokojení a trápení v koncovce. Zahodili jsme plno vyložených šancí, včetně Slámou neproměněné penalty. Hosté ve druhé půli snížili a vysvobození přinesla až šťastná třetí branka. Kluky ale musím pochválit. Po celý zápas byla vidět snaha a touha po vítězství,“ chválil trenér krumlovského dorostu Václav Domin.

SestavaSlavoje: Krotký – Kejšar, Vysokomýtský, J. Decarli, Adamíček – Dunka, Didkivsky, Martin Kotlár, Sláma – Kvasnička, Lávička, střídali: Kitzler, Michl, Bordáč.

KP mladší dorost: Č. Krumlov – Břilice 5:2 (2:2), branky: Persán 2, Grill, Hončík, Michl – Hindy, Melecha.

Partie mladších měla podobný průběh. I tady domácí vedli rychle 2:0, ale hosté do půle srovnali. „Po našem střídání se soupeř zvedl. Přesto jsme i tady měli hodně šancí, ale dlouho to nemohli protrhnout. Až první gól Grilla v sezoně naše trápení zlomil a pak jsme přidali ještě dvě branky. I zde musím všechny pochválit. Kluci šli za výhrou a bojovali až do konce,“ ocenil kouč Václav Domin.

Sestava Slavoje: Dobrovodský – Čabaj, Michl, Grill, Z. Decarli – Horváth, Persán, Kvasnička, Michal Kotlár – Mondšpígl, Macek, střídali: Hončík, Didi, Matoulek, Adamíček, Vysokomýtský.

V dalším kole čeká Krumlovské těžší zkouška v podobě nedělních vystoupení na půdě Malše Roudné. Starší slavojáci se utkají se čtvrtým a mladší s druhým.