Hluboká – Křemže 3:2 (2:0)

Domácí horký favorit měl sice od začátku optickou převahu, ale do šancí se přes pozornou hostující obranu nedostával. První větší příležitost tak měli po čtvrthodině hosté, ale Čondl po rohu hlavičkoval mimo tyče.

Rozhodující momenty se odehrály až v poslední pětiminutovce půle. Nejprve po rohu ze skrumáže dorazil zblízka Horejš a tentýž hráč v poslední minutě poločasu po dalším rozehraném rohovém kopu překonal Linhu podruhé.

I začátek druhého dějství pak patřil Hlubockým, kteří v 55. minutě z rychlého kontru zakončeného střelou Benháka odskočili na 3:0.

Jenomže Křemežští sympaticky bojovali a v závěru byli odměněni. Nejprve si v 70. minutě přesný pas Nováka zpracoval Edelman, zbavil se Váchy, udělal kličku i brankáři a do prázdné korigoval na 3:1. Definitivní podobu výsledku dala 85. minuta, kdy z dobrých 30 metrů napřáhl Novák mladší a krásnou střelou pod břevno upravil na pro křemežského novice druhé nejvyšší krajské soutěže lichotivých 3:2.

Sestava Křemže: Linha – Brabec, Filip, Novotný, Čondl – Hajný, Chromý, V. Novák mladší, Hrubý – Edelman, Bušta, střídali: L. Rolník, M. Opekar, Troup.