Okresní přebor

Malontští po epidemii příušnic a karanténě nehráli již třetí týden v řadě, ale tentokrát z jiného důvodu. K utkání do Malont se nedostavilo béčko Velešína a verdikt musí vynést STK. To ale není z tohoto kola ohledně výsledků u zeleného stolu ani zdaleka vše…

Chvalšinský lídr hostil rezervu Frymburku a soupeř od Lipna dorazil v osmi! Aspirant titulu ovšem hostující družinku vůbec nešetřil a nasázel za půl hodiny šest branek. Frymburští navíc šli v 18. minutě do sedmi a po zranění dalšího hráče musel sudí utkání předčasně ukončit (v tabulce je započítán výsledek dosažený na hřišti, jenž musí posvětit STK). Dvakrát skóroval Patrik Podskalský a s osmnácti zářezy na pažbě si upevnil vedení v kanonýrské tabulce.

V pořadí druhý loučovický FC Vltava si doma po bezbrankové půli nakonec hladce poradil s Přídolím a na lídra ztrácí tři kola před cílem nadále čtyři body.

Třetí příčku jistila Zlatá Koruna, jež doma v dříve hodně prestižní a sledované bitvě o Podkletí vrátila Křemži podzimní porážku o čtyři branky. V dresu vítězů zaznamenal dvanáctou a třináctou trefu v sezoně Vít Ohnsorg. Mužem zápasu však byl neudržitelný Jan Sláma, jenž dal jeden gól a na další tři přihrál.

Výsledky 19. kola OPM: Chvalšiny – Frymburk B 6:0 nedohráno (ukončeno ve 30. minutě pro malý počet hostujících hráčů) 9. a 28. Podskalský, 17. a 25. Kamenský, 19. M. Postl, 30. Sluka, FC Vltava – Přídolí 3:0 (0:0) 48. Dudla, 85. Sojka, 90. Matulík, Zlatá Koruna – Křemže 5:1 (3:0) 35. a 48. Ohnsorg, 44. a 54. Zayml, 8. Sláma – 60. Rienessl, Kájov – Větřní B 4:0 (2:0) 28. a 62. Čábela, 3. Kolaj, 85. Šmikmátor, Malonty – Velešín B nehráno (hosté nepřijeli), Nová Ves / Brloh B – Dolní Dvořiště 6:4 (4:3) 36., 39. a 47. Ďurica, 26. a 29. Pouzar, 71. Jungwirth - 24. Kotlár, 30. Krenauer, 45. Doucha, 65. Zeman.

Okresní soutěž

Další velice přesvědčivý krok k prvenství v soutěži a postupu do přeboru udělal Světlík, který na domácím pažitu bezmála dvoucifernou nadílkou vyprovodil krumlovský FC Romo. V dresu vítězů při kanonádě a přetahované o kanonýrskou korunu opět řádilo elitní duo Ondřej Dědič a Adam Novotný. Prvně jmenovaný dal čtyři branky a má nyní 23 tref, druhý vylepšil statistiky o hattrick a ztrácí gól.

Výsledky 3. kola nadstavby OSM – skupina o 1. až 4. místo: Světlík – Romo Č. Krumlov 9:1 (6:0) za domácí Dědič 4, Novotný 3, F. Píšek, Dekret, Lipno – Benešov 6:2 (3:1) 44., 71. a 90. Víšek, 37. a 47. z penalty Panský, 42. Csavoj – 45. Novotný, 84. Přívratský z penalty.

Výsledky 3. kola nadstavby OSM – skupina o 5. až 8. místo: Holubov – Rožmberk 5:0 (2:0) 15. a 56. Hůlka, 44. Schuster, 67. Popel z penalty, 85. Uibelacker, Horní Dvořiště – Vyšší Brod B 3:2 (3:1) nedohráno (ukončeno v 66. minutě pro malý počet hostujících hráčů) 27. Koller, 43. Měchura, 45. J. Plosz – 40. Cach, 58. J. Filip.