Ginzelova paráda

Bombarďáci – Archeus ČB 4:2 (2:0), branky domácích: Ginzel 4. Větřínští se museli obejít bez nemocného Soukupa. V zajímavém utkání proti poslednímu ovšem přesvědčivě potvrdili roli favorita, a to díky střelecké dispozici hrajícího trenéra Ginzela, který zaznamenal všechny branky vítězů. Za Archeus hráli Tůma z divizní Třeboně a Kamil Tobiáš z třetiligového Sez. Ústí, ale prim hrál jiný harcovník. Ginzel otevřel skóre umístěnou přízemní střelou a do půle se trefil ještě jednou po spolupráci s Peťulem. Po obrátce hosté snížili gólem Antona, ale vzápětí Ginzel završil hattrick dorážkou do prázdné, opět po přihrávce Peťuleho. Dalekonosná trefa z trestného kopu na 4:1 znamenala definitivní rozhodnutí. Minutu před koncem zahrál Beránek na brankové čáře rukou a byl vyloučen. Z následné penalty K. Tobiáš upravil na výsledných 4:2.

Jasná devítka

Bombarďáci – Demolice ČB 9:4 (3:0), za domácí: Weinhard 4, Sedlák 2, Petřík, Peťule, Janura. Ve druhém utkání nemohl nastoupit v předchozím duelu vyloučený Beránek. Za hosty hráli Třeštík z Bavorovic a Dedai z divizní Třeboně. Střelecký prapor Bombarďáků tentokrát držel Weinhard, který napodobil Ginzela z předchozího vystoupení a rovněž zaznamenal čtyři zásahy do černého. Za zmínku ještě stojí úvodní gól zápasu, o který se po rohovém vhazování postaral Sedlák – a byla to první trefa hlavou našeho celku v této sezoně. Od začátku měli Větřínští převahu, z pěkných akcí se prosazovali i gólově a soupeř postupně jen kosmeticky upravoval výsledek.

Sestava Bombarďáků: Klabouch – Beránek, Ginzel, Petřík, Hlásenský – Weinhard, Peťule, Janura, Sedlák.

V dalším kole pojedou Větřínští do Prachatic. Pod Libínem změří síly nejprve s domácí v tabulce čtvrtou Beatou Prachatice a poté se utkají s celkem Dynamo Jelimani Vimperk, který na úvod sezony v domácím prostředí dvouciferně deklasovali 10:6.