Zápas s rezervou kaplického Spartaku si Mládští přeložili na neděli, aby se hosté nemohli posílit o hráče z prvního týmu. Přesto se v sestavě hostů objevili hráči áčka Hejný, Beránek a Urazil.

Mladé – Kaplice B 2:2 (0:1)

Hosté začali lépe a ve 14. minutě šli do vedení. U postranní čáry byl faulován Urazil a Beránkův přímý kop zapadl ke vzdálenější tyči domácí svatyně – 0:1. Za tohoto stavu se pak i přes několik slibných šancí na obou stranách šlo i do kabin. Nástup do druhého dějství pak Kapličtí ani nemohli mít lepší. Už po minutě si Kubata narazil s Urazilem, střelu Mráz neudržel a dobíhající Jirka zvýšil náskok hostů na 0:2. Definitivu měl na kopačce Kubata, ale při bombě pod břevno předvedl Mráz výborný zákrok. To domácí nastartovalo a v 54. minutě se gólem Prince dostali do kontaktu. A v 74. minutě bylo srovnáno, když trestný kop Šafraty prodloužil Plachta a Benedikt přesnou hlavičkou překonal brankáře Hejného. I přes ztrátu dvoubrankového náskoku je bod z horké půdy pro Kaplické cenný a umístění na bronzovém stupínku po podzimu lichotivé.

Sestava Spartaku: Hejný – R. Lattner, Fiala, Rossmüller, Studený – Beránek, Kubata, Jirka, Wögebauer (46. Doubrava) – Preusler (79. F. Kouba), L. Urazil.

Libor Granec