Č. Krumlov – Jankov 0:2 (0:0), branky: P. Stejskal 2.

Slavojáci po bezbrankové půli nakonec prohráli s divizním Jankovem, i když soupeř rozhodně byl k poražení, což potvrzují i slova trenéra Lubomíra Pintéra.

„Jankov toho mnoho nepředvedl a v půli jsme měli vést minimálně o dva góly. Po ospalém začátku jsme převzali iniciativu a vytvořili si plno šancí. Dvě obrovské měl třeba Peťule. Co ale nedáme, to je až neuvěřitelné,“ želel kouč, kterého ovšem daleko více mrzely jiné věci. „Po vystřídání si ve druhé půli někteří hráči začali opět dělat, co chtěli. Ze špatného přístupu k bránění, což se týkalo hlavně Boháče nebo Flöringa, pramenily chyby, po nichž jsme inkasovali. Na tom budeme muset co nejrychleji něco změnit. Takový přístup se opakuje, a to mě nenechá klidným. Co ale mrzí ještě víc, to jsou další ztráty, které nás potkaly,“ posteskl si trenér s odkazem na zúžení již tak absencemi notně oslabeného kádru. „Nedohrál Peťule, u kterého to vypadá na těžké zranění dříve operovaného kolena a dlouhou absenci. Bylo to po hrubém faulu jankovského hráče, což je pro mě v přípravě nepochopitelné. Navíc si ještě Zvěřina pochroumal kotník. U něj to ale naštěstí vypadá optimističtěji,“ uzavřel Lubomír Pintér.

Sestava Slavoje: Šiller – M. Svoboda, Flöring, Zatloukal, Benčič – Boháč, Kantor, Zvěřina, O. Svoboda – Peťule, Čábela, střídali: Trenčanský, Štich, Hawelka, Šváb.

Dorost až dnes

V programu 4. kola krumlovského Sekyra Group Cupu došlo ke změně. Partie dorostu Slavoje s K. Újezdem se hraje dnes od 18.15 hodin.