Chvalšiny – Čt. Dvory B 3:3 (1:0)

V první půli si domácí vynutili převahu, kterou ve 26. minutě korunoval P. Postl umístěnou ranou z vápna. Když pak v 68. minutě navrátilec Friš upravil na 2:0, vypadalo vše růžově. Hosté ale nesložili zbraně a raketově v rozmezí 71. až 76. minuty srovnali. Pět minut před koncem však Holas dal hlavou na 3:2, a zdálo se, že se Chvalšinští druhé podzimní výhry přece jen dočkají. O tu je však připravil vydařený brejk hostů z poslední minuty. Domácí se místo zajištěné obrany zbytečně hnali dopředu – a hosté trestali. V nastavení ještě odmítl výhru Měchura, který z vápna přestřelil.

Chvalšiny: Valenta – R. Čarek, Paráček, Kamenský, Holas – P. Postl, Měchura, Sluka, M. Postl – Podhora (60. Čabaj), Friš (80. J. Čarek).