Tři červené, málo fotbalu

CHVALŠINY - Derby utkání se hrálo na podmáčeném ale velmi dobře připraveném chvalšinském trávníku.

12.9.2007

V nastaveném čase se domácí hodně zlobili, když hrající trenér Zdeněk Čarek byl ve vápně tvrdě atakován hostujícím Ondřejem Švarcem (zleva), ale penalta se nepískala.Foto: DENÍK/Karel Vosika

Jako v mariáši

V úvodu byli lepším týmem hosté. Už ve 4. minutě rychle zakombinoval Babka s Kuzmou, ten přihrál ideálně do vápna na nabíhajícího Koubu, který však trefil pouze nohy brankáře Valenty. Další příležitost měli hosté v 9. minutě, kdy po trestném kopu Mazance hlavičkoval nebezpečně Babka, namířil ale těsně mimo. Domácí se poprvé do zakončení dostali až v 17. minutě. Ve vápně se uvolnil Vosika, ale křížná střela mezi tyče nesměřovala. Tím pohříchu fotbal na dlouhé minuty skončil. Dál už se jen bojovalo uprostřed hřiště. Vyloženou příležitost měli Chvalšinští až deset minut před pauzou. Postl ve vápně obral o míč Švarce, přihrál Frišovi, ten však nezacílil přesně. Poločas pak ani jeden tým nedohrál v plném počtu. Nejprve byl hostům ve 41. minutě po druhé žluté vyloučen Račák a hned za minutku ho následoval i domácí kapitán Paráček. Nutno říci, že obě vyloučení byla z kategorie velmi přísných.

Bez branek

Druhý poločas pak byl vyloučeními hodně ovlivněn a příliš fotbalového k vidění nebylo. Domácí sice měli míč častěji na kopačkách, ale hostující obrana pracovala téměř bezchybně. V 64. minutě se domácí přesto dostali do největší šance zápasu. Po ideální přihrávce Vejskraba měl gól na noze Vosika, ale v pádu namířil mimo. A za chvíli se opět měnil počet hráčů na hřišti. Po druhé žluté kartě byl hostům vyloučen Kouba, když druhou žlutou dostal za odkopnutý balón. Klukovina kaplického útočníka zbytečně oslabila hostující tým. Domácí se ovšem ani v přesilovce nedokázali prosadit. Naopak hosté byli nebezpeční z brejků. V 79. minutě se do jednoho z kontrů dostal rychlonohý Babka, šel sám na branku, byl faulován zezadu, ale tento zákrok rozhodčí neocenil ani žlutou. Následný trestný kop Kubaty skončil v boční síti. Poslední příležitost pak měli domácí. Čtyři minuty před koncem se ve vápně uvolnil Vejskrab, křížná střela minula kaplickou svatyni – a body se v sotva průměrné partii dělily.

Jak hráli

Chvalšiny: Valenta – Holas, Paráček, Kamenský, R. Čarek – Vejskrab, Pilát, Měchura, P. Postl – Vosika (69. Z. Čarek), Friš.
Kaplice: Hejný – Koclíř, Švarc, Rossmüller, Studený – Kuzma (46. Wögebauer – 90. Šuhaj), Kubata, Mazanec, Račák – F. Kouba, Babka (87. Vosátka)

12.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Vrátný 13 500 Kč Vrátní Strážný, vrátný. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Strážný, vrátný - vzdělání základní. Pracoviště Srnín. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup od 1.11.2018, prac. doba turnusová. Mzda od 13.500,-- Kč hrubého. Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek 5 000,-- Kč, stravenky. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby s 2. a 3. stupněm invalidity. Kontakt: Wagner Jan, tel.: 725 820 447 (v pracovní dny od 8:00 hod. - 15:30 hod.), e-mail: wagner@ps-patrol.cz.. Pracoviště: Ps patrol s.r.o. - pracoviště srnín, 381 01 Český Krumlov 1. Informace: Jan Wagner, +420 725 820 447. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 17 000 Kč Prodavači ostatního zboží v prodejnách Prodavač/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Prodavač/ka - vzdělání střední odborné s výučním listem i vyšší. Pracoviště Český Krumlov. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný nebo zkrácený, nástup ihned, prac. doba jednosměnná. Mzda od 17.000,-- Kč hrubého. Výhodou alespoň částečná znalost sortimentu topenářského a vodoinstalačního. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, prémie. Otevírací doba: po - pá od 7:00 hod. - 17:00 hod., so od 8:00 hod. - 12:00 hod., všechny svátky a neděle zavřeno. Vhodné i pro absolventy. Kontakt: Stárek Pavel, e-mail: starek@techmat.cz.. Pracoviště: Techmat a.s., Tovární, č.p. 132, 381 01 Český Krumlov 1. Informace: Pavel Stárek, +420 601 116 080. Obchod - Obchod Obchodní zástupce 20 000 Kč Obchodní zástupci Obchodní zástupce. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Obchodní zástupce - vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Český Krumlov. Pracovní poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, nástup od 1.11.2018, prac. doba pružná. Mzda od 20.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: znalost obchodu mezi ČR - Čína, čínský jazyk aktivní. Vzdělání jakékoliv. Kontakt: Liming Wang, tel.: 602 260 789 (od 14:00 hod. - 16:00 hod.).. Pracoviště: Fa - fa co. ltd. spol. s.r.o., Linecká, č.p. 42, 381 01 Český Krumlov 1. Informace: Wang Liming, +420 602 260 789. Výroba - Výroba Brusič nástrojů a kovů 12 200 Kč Brusiči nástrojů a kovů Brusiči kovů a nářadí. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Brusiči kovů a nářadí - vzdělání základní. Fyzicky náročná práce, podmínkou je dobrý zdravotní stav. Pracoviště Kaplice, Zdíky 34. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Mzda 12.200,-- - 20.000,-- Kč hrubého. Nástup dle dohody. Kontakt: 604 296 892 p. Janigová Jana, e-mail: j.janigova@slr.cz. Ověřeno 24.7.2018.. Pracoviště: Slr - czechia s.r.o., 382 41 Kaplice 1. Informace: Jana Janigová, +420 604 296 892.

Jihostroj hrál v úterý na domácí půdě s  Aero Odolena Voda 3:1.
22

Jihostroj první zápas vyhrál

Strakonice - Soběslav 4:7.
61

Hokejisté tentokrát doma ztráceli body

V přeboru starších žáků se Větřínští dotáhli na Slavoj

Českokrumlovsko – Okresní fotbalové přebory mládežnických kategorií zapsaly do kronik kompletní pořad osmého kola.

-

Do čela přeboru jdou Malonty, v soutěží třetí kaňka od FC Romo

Českokrumlovsko – V okresních fotbalových soutěžích bylo o předposledním říjnovém víkendu na programu deváté kolo.

Plavci „stíhali“ sami sebe

České Budějovice – Při Velké ceně Brna jako součásti Českého poháru v plavání uspěla z Jihočechů nejvíc Karolína Šimková z j. Hradce. Ve finále na 200 prsa byla pátá jako druhá česká závodnice výkonem 2:34,34 (1:14,67), ve svém druhém nejlepším letošním čase, když v rozplavbě měla 2:35,77.