Ve třetím jarním dějství fotbalového krajského přeboru dorostu hostili mladíci českokrumlovského Slavoje na domácím trávníku kvalitní výběry českobudějovického SKP.

Starší dorost

Č. Krumlov – SKP Č. Budějovice 1:0 (1:0)

Starší dorost Slavoje v posledním kole základní části v roli favorita nastoupil proti soupeři, který musel za každou cenu vyhrát, aby postoupil do finálové skupiny, kde se bude hrát o titul. Od začátku byl k vidění tvrdý boj o každý metr hřiště. Českokrumlovští ovšem podali zodpovědný výkon, soupeře prakticky nepustili do vyložené šance a naopak sami rozhodli o nejtěsnější výhře už v prvním poločase brankou dobře hrajícího pendla Špáta. „S výsledkem jsme pochopitelně spokojeni. Po zápase jsme s kolegou Černým chválili kolektiv i za výkony v celé základní části přeboru,“ řekl nám trenér krumlovského staršího dorostu Jiří Svoboda.

Sestava Slavoje: Kothánek, Pils, M. Svoboda, Šváb, Cieslar, Zimek, Kroupa, Špát, Tancer, J. Zatloukal, Sivák, náhradníci: Hawelka, Kejšar, Babouček, Šebek, Novák.

Mladší dorost

Č. Krumlov – SKP ČB 1:2 (1:2)

I mladší dorost byl favoritem, ale opět podal matný výkon, a to zejména v první půli, kdy se rozhodlo o konečném výsledku. Hosté byli rychlejší, důraznější a dali dvě branky Vařákem a Kuralem. Za domácí korigoval na 1:2 Novák. Po obrátce se sice domácí zlepšili, ale vyrovnat se jim už nepodařilo, a tak přišla druhá prohra v soutěži (znovu doma). „Doufám, že mladíci se opět dostanou do herní pohody a ve finálové skupině, která nás nyní čeká, opět budou útočit na nejvyšší příčky,“ věří trenér mladšího dorostu Jiří Černý.

Sestava: Kejšar, Lacko, Rozkošný, Šebek, Carda, K. Zatloukal, P. Žilavý, Kordík, Babouček, Novák, Kopřiva, náhradníci: Hawelka, Havel, Hermann, Podskalský.