Starší: Hradiště – Č. Krumlov 0:4 (0:1). Favorizovaní slavojáci začali aktivně a už v 1. minutě v dobré pozici těsně minul Hlásenský. Zaslouženého vedení se hosté ujali ve 12. minutě, kdy po uličce od Budíka překonal domácího brankáře Špát – 0:1. Přesvědčivé vítězství zelenobílí podtrhli po obrátce. Hned po rozehrání utekl domácí obraně Budík a zvýšil na 0:2. Za další tři minuty po pasu Hlásenského přidal Budík druhý úspěch a v 57. minutě po dlouhém autu střelecky disponovaný Budík završil svůj hattrick i skóre utkání – 0:4.
Slavoj: Fleischmann, Litvan, Pils, Žilavý, Svoboda, Sivák, Vávra, Vacek, Hlásenský (76. Hawelka), Špát, Budík.

Mladší: Hradiště – Č. Krumlov 1:5 (0:3). I mladší slavojáci zaslouženě vysoko vyhráli, když v jejich dresu zářil zejména autor čtyř branek Bagoni. Ten otevřel skóre už v 8. minutě pohotovou dorážkou po střele Baboučka do tyče. Ve 13. minutě po faulu na Cieslara proměnil Novák nařízenou penaltu a po půlhodině mířil přesně z trestného kopu opět Bagoni. Ten v 64. minutě po faulu na Cieslara nezaváhal ani z druhé desítky zápasu a vzápětí ještě zakončil rychlý brejk. Domácí stačili už jen v 76. minutě zaznamenat čestný úspěch – 1:5. Slavoj: Kothánek, Němec, Wágner, Šebek, Žilavý, Šváb, Novák, Bagoni, Tancer, Cieslar, Babouček, Sivák, Podskalský.