Na trávník Slavoje Český Krumlov zamířili v utkání osmého kola finálové skupiny o 1. až 10. místo hosté z Písecka.

Starší: Český Krumlov – Hradiště 7:0 (6:0)

Starší dorostenci už mají pozici na medailových příčkách jistou, ale ještě se snaží dotáhnout na druhé Sezimovo Ústí. Hradišti měli co oplácet z minulého vzájemného utkání. Na soupeři se tentokrát vyřádili hned od úvodního hvizdu, když zavřeli hosty na jejich půlku a začal brankostroj spolu s dalšími zahozenými šancemi. Střelecky se prosadil především Sivák. Hradiště působilo dojmem, že hraje bez tréninku a základních taktických pravidel. Druhý poločas domácí prostřídali a po spoustě spálených gólových příležitostí přidali ještě jednu branku. „Naši hráči jasně dokázali, že fotbal se hraje na hřišti a bez podpory je soupeř trpaslíkem v krajském přeboru,“ řekl kouč Slavoje Jiří Svoboda.

Branky: Sivák 3, Špát, J. Zatloukal, Cieslar, Novák.

Sestava Slavoje: Kothánek, Pils, M. Svoboda. Vl. Žilavý, Tancer, Kroupa, Špát, J. Zatloukal, Cieslar, Novák, Sivák.

Mladší: Český Krumlov – Hradiště 6:0 (2:0)

Domácí celek hosty v prvním poločase dost silně podcenil a dlouho se nemohl dostat do patřičného tempa. Navíc nedal několik jistých brankových šancí. Dva góly se ale přeci jen podařilo slavojákům vstřelit. Ve druhé půli již představoval českokrumlovský tým kompaktní celek, který soupeři nedal jedinou šanci se prosadit. „Potřebovali jsme prověřit mužstvo před dalším duelem v Písku, kde půjde o titul přeborníka kraje,“ uvedl trenér Jiří Černý.

Branky: Hermann 2, Sirotka, Kopřiva, P. Žilavý, Lacko.

Sestava Slavoje: Podskalský, Němec, Lacko, Sirotka, Šebek, Havel, K. Zatloukal, P. Žilavý, Rozkošný, Carda, Hermann, Kopřiva.