V. Brod – Čt. Dvory B 2:1 (1:1)

V první půli se hrálo vyrovnaně s minimem šancí a k vidění byly převážně jen pokusy z dálky. Už v 8. minutě se však jedna ze střel zpoza vápna ujala a hosté šli do vedení. Po chybě Pomijeho se k míči dostal Novák a křížnou střelou nedal Večerníkovi šanci – 0:1. Vyrovnat se Dynamu podařilo v 33. minutě, kdy Syrovátka po křídle uvolnil Krauskopfa, ten přízemním centrem našel na malém vápně Filipa, jenž zblízka dal na 1:1. Obrat mohl ještě před půlí dokonat Fatura, ale ze sóla na Voneše nevyzrál. Úvod druhé půle patřil hostům, ale jejich tlak končil na vápně. Pak se přiostřilo, což v 63. minutě odnesl vyloučením hostující Tříska po druhé žluté. Rozhodnutí padlo v 79. minutě, kdy byl ve vápně faulován Krauskopf a sám z penalty zajistil Dynamu cenné tři body – 2:1. V druhé minutě nastavení ještě neudržel nervy domácí Dibďák a za inzultaci protihráče byl vyloučen. Domácí však už cennou výhru udrželi a napravili si reputaci po předchozím ostudném debaklu v Horní Plané.

Dynamo: Večerník, Filip, Pomije, Jirkal, Račák, Dibďák, Krauskopf, Syrovátka, Kročák, Fatura (67. Kovačík), Rapčan.