FC Vltava – Osek 2:5 (0:4)

Hosté začali zhurta a už v první pětiminutovce měli nejméně tři jasné šance. Pak se osmělili i domácí, ale Březina pálil těsně mimo. V rozmezí 14. až 16. minuty už hrubě chybující domácí defenzivu hosté ztrestali, pak znovu slepenými góly mezi 26. a 28. minutou (2x Herzig a Lenkey) vytáhli skóre už na 0:4. Domácí se dočkali v 53. minutě, kdy po trestném kopu Strapáče a střele Loudy z úhlu dorážel P. Csavoj na 1:4. Za tři minuty ale kontroval ze sóla Koželuh na 1:5. Hosté polevili, dvakrát se po špatném ofsajd systému do sóla dostal mladík Karták, jenž v 69. minutě upravil na konečných 2:5.

FC Vltava: Mi. Koutský, Sládek, Louda, Ra. Krátký, P. Peltán, Březina (53. Toman), Strapáč, P. Csavoj (72. J. Peltán), Hošek (42. Ma. Koutský), Karták, Žák.