Rezerva pořádajícího Slavoje mohla ještě pomýšlet na celkové prvenství, ale po remíze se Lhenicemi sice zelenobílí jako jediný tým na turnaji neprohráli, ale nakonec se museli spokojit s výsledným druhým místem. Prvenství tak slavila hornoplánská Smrčina, která v derniéře překvapivě prohrála s účastníkem okresního přeboru ze Stožce, ale v součtu nastřádala o bod víc než Českokrumlovští.

Přídolí – D. Dvořiště 6:1 (1:1), branky: Růzha, Písko, Dvořák, Halmich, Radykhovsky, Vávra – Malý.

Přídolský účastník okresní soutěže byl nejpříjemnějším překvapením turnaje. To v derniéře potvrdil nečekaně vysokou výhrou nad aspirantem postupu z okresního přeboru, čímž si zajistil lichotivý turnajový bronz.

Český Krumlov B – Lhenice 2:2 (1:0), branky Slavoje: Benčič, Procházka.

Partie dvou týmů z různých skupin I. B třídy skončila smírně a třetí remíza béčka pořádajícího oddílu – jak se později ukázalo – připravila Českokrumlovské o celkový triumf.

Horní Planá – Stožec 2:3 (1:3), branky Smrčiny: Nowak, P. Schönkypl.

V úplně posledním zápase programu bylo předem jasné, že hornoplánské Smrčině už nemůže turnajový triumf uniknout. Favorit tak přistoupil k partii s účastníkem okresního přeboru poněkud lehkovážněji a na svém prvenství udělal první prohrou menší černou tečku.

Konečné pořadí Stavebna Nejedlý Cupu 2008: 1. H. Planá 10 bodů, 2. Č. Krumlov B 9 bodů, 3. Přídolí 7 bodů (skóre 9:13), 4. Lhenice 7 bodů (7:10), 5. D. Dvořiště 4 body (9:15), 6. Stožec 4 body (8:12).

Střelci: 3 – Z. Fatura (D. Dvořiště), Růžička (Lhenice), Černý, Haláček, Lippl (všichni ČK B), Růzha (Přídolí).