FC Vltava – Čt. Dvory 4:4 (3:2)

Loučovičtí hráli s několika mladíky z dorostu a opět s osou z béčka, přesto v zápase dvakrát vedli o dvě branky, náskok ale neudrželi. Už v 7. minutě po faulu na Kartáka se pěkně přes zeď z přímého kopu trefil Strapáč – 1:0. Ve 24. minutě hosté ze skrumáže po rohu Zahradníkem srovnali. V rozmezí 32. a 39. minuty domácí proměněným sólem Kartáka a dorážkou Csavoje vytáhli skóre až na 3:1. Dvě minuty před pauzou Arnold korigoval na 3:2. Po hodině hry vrátil domácím dvoubrankový náskok Karták, který zakončil individuální průnik – 4:2. Za dvě minutky ale střídající Březina neuhlídal Mareše, který z úhlu snížil na 4:3. V závěru domácím vinou tréninkového manka viditelně docházely síly, hosté si vynutili velký tlak, který korunovali vyrovnávací brankou Arnolda v poslední minutě – 4:4.

Sestava FC Vltava: Hüttner, Louda, Šlajs (70. Ma. Koutský), Žák, P. Csavoj, Ra. Krátký, Jiroušek (65. Březina), Strapáč, Hošek, P. Šeda, Karták.