„Vidím to hodně černě. Z mužstva odešli všichni hráči, kteří u nás byli na hostování. Jediným příchodem je hostování našeho odchovance Michala Strapáče z Roudného, kde moc nehrál,“ přiblížil nám člen výboru oddílu Miloslav Hüttner a zklamaně pokračoval: „Těžko se mi to říká, ale mám obavy, že z první třídy asi rychle propadneme až do okresu. Abych někomu nekřivdil, většina hráčů ale nemá zájem, aby se soutěž udržela. Bylo to vidět i na přístupu k přípravě, celou zimu netrénovali. A když nechtějí hráči, tak s tím těžko něco uděláme.“

Loučovičtí v polovině sezony řešili i obsazení trenérského postu, ale stejně jako na podzim došlo k jistému provizoriu. „Po Radku Krátkém se mužstva ujme náš bývalý hráč Milan Somolík. Ten ale bude ještě půl roku hrát venku, takže nastane problém při zápasech. Asistovat by měl Víťa Šeda, který půjde na operaci a vypadá to u něj na konec kariéry,“ stýská si Hüttner.

Se ztrátou šesti bodů na celky nad sebou v tabulce I. A poslední FC Vltava čeká dnes těžká jarní premiéra na hřišti třetího Rudolfova.