Jedním z taháků fotbalového víkendu bude bezesporu zítřejší partie z programu předposledního 29. kola krajského přeboru, v němž změří síly v tabulce třetí Kaplice s prvním a už jistě do divize postupujícím Pískem. V duelu na jaře neporažených týmů mají spartakovci svému soupeři oplácet podzimní porážku z jeho hřiště, kde sice v půli brankami Vošického a M. Pulce vedli 2:1, ale nakonec prohráli (2:3).
K nesmírně důležitému zápasu jedou zítra fotbalisté českokrumlovského Slavoje, kteří mají za cíl zabodovat na půdě v pořadí KP osmých Dražic a potvrdit tak minulý posun na nesestupové čtrnácté místo. Na podzim se oba soupeři rozešli v Krumlově smírně po výsledku 2:2, když dvoubrankové poločasové vedení hostů po změně stran alespoň srovnali Šváb s Klivandou.

Více v sobotním (9. června) vydání Českokrumlovského deníku.