Sedlice – Frymburk 2:2 (1:1)

V úvodu nastřelili hosté tyč a Andrejco zahodil sólo. Od 25. minuty už hosté vedli, když si prudký centr Matuše z rohového kopu srazili domácí do vlastní sítě – 0:1. Po půlhodině však hosty postihla první rána, když se zlomenou čelistí musel odstoupit Skípala. A vzápětí přišel druhý úder. Právě střídající Mertl hrubě zachyboval a domácí Němec ze sóla vyrovnal. Přelom poločasů pak patřil domácím, kteří po hodině z přísné penalty Bělouškem otočili na 2:1. Hosté zaslouženě srovnali v 70. minutě, kdy Andrejco ze skrumáže po rohu upravil na konečných 2:2. Dohrávalo se na obou stranách v deseti, když po druhé žluté šli postupně pod sprchy domácí Štolba a hostující Jodl. „S remízou byly spokojeny oba týmy. Mrzí zranění Skípaly, který asi vypadne na celý podzim,“ želel kouč Jan Berit.

Frymburk: Čábela – Valeš, Kuna, Michal, Račák – Skípala (30. R. Mertl), Jodl, Matuš, J. Šisler – Andrejco (90. Vítek), Bagoni (80. Tomka).