Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Frymburk přivezl cenný bodík

Sedlice - Na trávníku ambiciózního soupeře absolvoval jediný okresní účastník druhé nejvyšší oblastní soutěže z Frymburku úspěšnou venkovní premiéru.

19.8.2008

Frymburští dali ve třinácti podzimních zápasech osmatřicet gólů, což je pouze o vlásek menší průměr než tři branky na zápas. Tuto normu plnili i venku (na snímku z derby na půdě krumlovského béčka, kde Frymburští zvítězili v poměru 3:1).Foto: DENÍK/Pavel Kacerovský

Sedlice – Frymburk 2:2 (1:1)

V úvodu nastřelili hosté tyč a Andrejco zahodil sólo. Od 25. minuty už hosté vedli, když si prudký centr Matuše z rohového kopu srazili domácí do vlastní sítě – 0:1. Po půlhodině však hosty postihla první rána, když se zlomenou čelistí musel odstoupit Skípala. A vzápětí přišel druhý úder. Právě střídající Mertl hrubě zachyboval a domácí Němec ze sóla vyrovnal. Přelom poločasů pak patřil domácím, kteří po hodině z přísné penalty Bělouškem otočili na 2:1. Hosté zaslouženě srovnali v 70. minutě, kdy Andrejco ze skrumáže po rohu upravil na konečných 2:2. Dohrávalo se na obou stranách v deseti, když po druhé žluté šli postupně pod sprchy domácí Štolba a hostující Jodl. „S remízou byly spokojeny oba týmy. Mrzí zranění Skípaly, který asi vypadne na celý podzim,“ želel kouč Jan Berit.

Frymburk: Čábela – Valeš, Kuna, Michal, Račák – Skípala (30. R. Mertl), Jodl, Matuš, J. Šisler – Andrejco (90. Vítek), Bagoni (80. Tomka).

Autor: Karel Vosika

19.8.2008 VSTUP DO DISKUSE
Zbraně z Prachaticka zajištěné Národní centrálou proti organizovanému zločinu z Českých Budějovic.
8

Muži z Prachaticka předělávali zbraně na střelbu dávkou a vyráběli k nim tlumiče

Kapličtí žáci nastříleli v Kunžaku tucet branek

Velešínští starší žáci nasázeli u Lipna šestnáct fíků

Českokrumlovsko - Výsledky dalších kol okresních fotbalových přeborů mládežnických kategorií.

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.

Kanonýři na okresních trávnících se opět činili

Českokrumlovsko – Aktuální bilance nejlepších střelců jednotlivých okresních fotbalových přeborů a soutěží před víkendovým kolem.