Novic zdolal čtyřdvorského rivala a po třetí výhře se posunul na 7. místo.

Frymburk – Čtyři Dvory 3:1 (2:1)

Výsledek ovlivnily minely brankářů. Hostující gólman v 10. minutě podběhl střílený centr Matuše z poloviny hřiště a domácí vedli. Za osm minut se situace opakovala, když dalekonosný pas Matuše ještě usměrnil do branky Andrejco na 2:0. Po půlhodině chyboval i domácí Vítek, kterému pod tělem prošla lehká střela Pačky z dálky. V 65. minutě pak domácí po vyšachování obrany soupeře druhým zásahem Andrejca pečetili – 3:1. „Hosté byli fotbalovější, hlavně v závěru půle nás hodně přitlačili, ale do zakončení se moc nedostali. Na šance to bylo určitě pro nás. Soupeři to také hodně pokazil chybující brankář. Za bojovnost jsme si ale výhru zasloužili,“ řekl nám frymburský kouč Jan Berit.

Sestava FC Šumava: Vítek – D. Račák, Kuna, Jodl, J. Šisler – Bagoni, Matuš, Micák, Skípala (80. M. Račák) – Andrejco (87. V. Mertl), Mrázik.

V neděli jede Frymburk do Kamenného Újezdu.