Křemže – Římov 3:2 (2:2)

Mezi tyčemi se objevil po delší pauze vracející se matador Ševčík. Ten ale neměl příliš práce. Až po půlhodině fotbalového podprůměru přišel zajímavý závěr půle. Nejprve v 34. minutě domácí otevřeli skóre, když centr K. Rolníka z levé strany pustil Bartoš za sebe na Štindla, který tváří v tvář Bartizalovi nezaváhal – 1:0. Jenomže hosté už za dvě minuty trefou Šafránka srovnali a ve 41. minutě z dalšího brejku po ukázkovém vyšachování domácí obrany dokonce gólem Mesároše otočili na 1:2. Naštěstí domácí v poslední minutě půle dali gól do šatny. Tentokrát zprava pronikl znovu K. Rolník, zpětnou přihrávkou našel Štindla, který z voleje dal na 2:2. Ve druhé půli měli Křemežští velkou převahu. Rozhodnutí padlo až deset minut před koncem. Po křídle utekl s chutí hrající Štindl, z úhlu propálil vybíhajícího Bartizala, završil svůj hattrick a rozhodl o tom, že všechny body zůstaly doma – 3:2. Byla to už třetí vítězná trefa křemežského univerzála z posledních šesti zápasů.

Trenér Sokola Křemže Jan Chromý: „Byla to bída. Hrál se oboustranně nevyrovnaný fotbal. Štindl si ale zaslouží obrovskou pochvalu.“

Křemže: Ševčík – Brabec, Matoušek, Filip, Chaloupka – L. Rolník, K. Rolník, Chromý, Bartoš – Štindl (89. Novák), P. Kouba (65. Anderle).

Karel Vosika, Pavel Kacerovský