Kaplický Spartak, jenž v úterním vloženém kole zlomil prokletí venkovních zápasů výhrou na Hluboké a drží třetí místo, zajíždí dnes na půdu šesté Čížové.

„Hráči Čížové se teď rozjeli. Navíc na jejich malém hřišti to bude velmi těžký soupeř. Já ale věřím, že výhra na Hluboké nám pomůže po psychické stránce. Kluci se přesvědčili, že i venku se dá vyhrát s každým. Můžeme znovu jen získat. Těší mě i to, že jsme kompletní. Drobné problémy sice po úterku měli Kollár (záda) a Kokeš (sval), ale oba by měli být k dispozici,“ přiblížil nám kaplický kouč Václav Domin.

V tabulce i přes prohru v Dražicích stále pátý českokrumlovský Slavoj jede zítra na trávník devátého Chýnova, jenž překvapil remízou s lídrem z Tábora.

Nás víc zajímá naše špatná bilance s Chýnovem, kde se za poslední roky uhrál snad jenom bod. Jedeme s cílem tuto černou šňůru změnit. Otazník visí nad zraněným Boháčem, který nám v úterý hodně chyběl. Nebyl jsem minule spokojen s obranou, takže budou změny. To se ale netýká jen obránců, ale defenzivní činnosti všech hráčů,“ řekl trenér Slavoje Lubomír Pintér.