Kaplice B – V. Brod 4:0 (1:0)

Od úvodních minut byli Kapličtí fotbalovějším týmem, ale dlouho se jim nedařilo střelecky. Hosté hrozili hlavně z brejků a nechybělo mnoho a mohli jít klidně i do vedení. Skóre střetnutí se změnilo až po půlhodině hry. Gólman Daniel Rapčan neudržel střelu Friedla a Záveský měl snadnou úlohu. Zblízka dorazil míč do sítě – 1:0. Blízko k vyrovnání byli hráči Dynama ve 36. minutě. Sojka poslal míč do levé strany Dibďákovi, ten pronikl až do vápna, hledal před brankou Sojku, ale Kapec skluzem stačil míč vypíchnout na rohový kop.

Nástup do druhého dějství vyšel kaplickým na výbornou. V 56. minutě se po akci Friedla ve vápně uvolnil Preusler a tvrdou křížnou střelou k pravé tyči navýšil vedení svého týmu na 2:0. Dvě minuty nato Kapličtí krátkými narážečkami rozebrali hostující obranu, Jirka vysunul Friedla, který tváří v tvář brankáři D. Rapčanovi nezaváhal – 3:0.

V 79. minutě hostující brankář znovu vyběhl poněkud netakticky, od Preuslera se míč dostal k Beránkovi, který z pravé strany poslal míč před prázdnou branku, kde byl střídající dorostenec Doubrava u balónu dříve než bránící hráči, a tak se mohl radovat ze své premiérové trefy za muže – 4:0. V závěru se hosté už jen snažili korigovat nepříznivé skóre.

Sestavy

Kaplice: Rybák (76. Otava) – Fiala, Kapec (56.Wögebauer), P. Pulec, Rossmüller – Záveský (65. Doubrava), Kubata, Friedl, Beránek – Preusler, Jirka.

Vyšší Brod: D. Rapčan – Syrovátka, L. Rapčan, Jirkal, Pomije – Dibďák, Račák, Krauskopf, Harenčák – Sojka, Fatura (60.Rolník).