Kaplice B – Mladé 1:2 (0:2)

Spartakovci poprvé pod taktovkou nového kouče vyšli naprázdno. Vstup do zápasu totiž vyšel na výbornou hostům, i když jim k tomu domácí liknavým přístupem hodně pomohli. Už v 5. minutě Kapličtí hrubě chybovali v rozehrávce, mládský kapitán Tondr vysunul Navrátila, který se dostal až před brankáře Hejného a střelou po zemi dostal hosty do brzkého vedení. A ve 26. minutě zmatků v domácím vápně využil Plachta a ze sporné ofsajdové pozice upravil už na 0:2.

S dvoubrankovým náskokem v zádech se pak hosté spoléhali především na pozornou obranu. Domácí do druhého poločasu dvojnásobně prostřídali a v 62. minutě dali kontaktní branku. Dlouhý aut Beránka prodloužil hlavou Jirka a kapitán Pavel Pulec z otočky dal na 1:2. Víc však domácí ani v krátké pětiminutové přesilovce po vyloučení brankáře Mráze (ruka mimo vápno) nestihli. Spartak se o lepší výsledek připravil špatným výkonem z první půle, kdy si hosté vypracovali dvoubrankový náskok, který pak zuby nehty ubránili až do konce.

Kaplice B: Hejný – Koclíř, Lexa, Fiala, Rossmüller (46. Wögebauer) – Beránek, Jirka, P. Pulec, Preusler (46. Kuta) – F. Kouba, Studený.

Libor Granec