Trhové Sviny – Z. Koruna 2:2 (1:2)

Hosté však začali špatně a už v úvodu inkasovali z kopačky Nového. V 10. minutě ovšem přišel důležitý moment. Sirový vyslal do sóla Steinochera, kterého na hranici vápna fauloval brankář Marek a byl po zásluze vyloučen. V početní výhodě hosté převzali iniciativu a do půle i otočili výsledek. Ve 25. minutě opět po ideálním pasu Sirového šel sám Steinocher a s přehledem přehodil brankáře Šturmu na 1:1. O deset minut později zahrávali hosté roh, míč se dostal ve vápně až k volnému Sirovému, který nekompromisně zavěsil – 1:2.

Ve druhé půli ovšem musel hostující kouč udělat několik nucených střídání, což byla voda na domácí mlýn. Při střele Brožky hosty zachránila tyč. Na druhé straně Šturma reflexivně vyrazil hlavičku Sirového do šibenice. Poté Schwarz dvakrát skvěle vychytal domácího kapitána Gažáka. Přesto hosté výsledek neudrželi. Deset minut před koncem po úniku Lenka zamířil z vápna přesně k tyči Švec – a bylo 2:2. Domácí byli s bodem nakonec spokojeni, ale pro hosty je remíza vzhledem k průběhu zápasu a dosud uhraným bodům málo.

Zlatá Koruna: Schwarz, Gajdoš (68. Dvořák), Sedláček (46. Klein), Zayml, Weinhard (56. Šustr), Květoň, Steinocher, Gallistl, Štrop, Rychtář, Sirový.

Pavel Ďuriš