Starší slavojáci se po cenné dvoubrankové výhře drží na druhém místě pořadí jen o skóre za shodně devětadvacetibodovým SKP České Budějovice. Mladší si po těsné výhře polepšili na průběžně druhé místo, ale na stále stoprocentní Tábor ztrácejí už osm bodů.

Starší: Loko ČB – Č. Krumlov 0:2 (0:2)

Českokrumlovští měli po celý zápas mírnou převahu a o výsledku rozhodli dvěma góly Němce a Baboučka už do půle. „Soupeř měl doma dobré výsledky, a to potvrdil. My jsme však odvedli zodpovědný výkon ve všech řadách a zaslouženě vyhráli. Pochválit je třeba brankáře Vokála a Jakuba Zatloukala s Kroupou,“ chválil trenér Jiří Svoboda.

Sestava Slavoje: Vokál, Němec, Sirotka, J. Zatloukal, V. Žilavý, Cieslar, Kroupa, Novák, Sivák, Tancer, Babouček, náhradníci: Zimek, Lacko, Šváb, K. Zatloukal, Kothánek.

Mladší: Loko ČB – Č. Krumlov 1:2 (0:0), branky Slavoje: Rozkošný, Hermann.

V souboji z čela sehráli slavojáci velmi dobrou partii a sesadili soupeře z druhého místa. Od začátku hosté pěknou kombinační hrou ovládli trávník, dali dvě branky a domácím povolili korigovat až v nastavení. „Mladíci předvedli pěkný kombinační fotbal. Dobrý výkon opět podal kvartet Hermann, Dvořák, Zatloukal a Lacko, ostatní je dobře doplňovali,“ chválil kouč Jiří Černý.

Sestava Slavoje: Kejšar, Dub, Dvořák, K. Zatloukal, Lacko, Carda, Havel, Rozkošný, Kopřiva, Hundsnurscher, Hermann, náhradníci: Uhlíř, Doubek, Žižka, Hončík, Sršeň.

V neděli českokrumlovští dorostenci přivítají na domácím trávníku výběry Jindřichova Hradce.