Starší: Prachatice – Č. Krumlov 2:0 (2:0)

V první půli byli lepší domácí, kteří o své výhře rozhodli slepenými brankami už v úvodní desetiminutovce. Po obrátce soupeř polevil, slavojáci se dostali do tří vyložených šancí (2x Kitzler a Sršeň), ale bez úspěchu. „Opět nám vázlo kolektivní pojetí a zejména v koncovce chyběl větší důraz a vůle,“ věděl trenér Miroslav Grabec. Sestava Slavoje: Pavlis, Maurenc, Dudák, Sršeň, Pouzar, Štěpánek, P. Dvořák, Lávička, Decarli, Žižka, Kitzler, náhradníci: Doubek, J. Dvořák, Valena.

Mladší: Prachatice – Č. Krumlov 4:2 (0:1)

V partii mladších slavojáci dvakrát po brankách Macka a Dědiče vedli, ale na bodový zisk přesto nedosáhli. Po nešťastné malé domů domácí srovnali na 2:2. Za chvíli se nedohodli zadáci a smolař Šlejmar si dal vlastní branku, po které šli hosté do kolen. „Po dlouhé době jsme byli kompletní a víc než půl zápasu jsme ve hře dominovali. Přidat třetí branku, tak se soupeř složil. Bohužel, stejně jako v minulých zápasech jsme pak udělali zbytečné chyby, v jejichž potrestání byli domácí stoprocentní,“ řekl kouč Josef Haláček.

Sestava Slavoje: Šlejmar, Květoň, Vysokomýtský, Tetour, Adamíček, Kaprál, Michl, Houska, Dědič, Marek, Grznárik, Štěpánek, Kozák, Beránek, Hořejší, Hončík, Vrábel.

Zítra dopoledne slavojáci hostí výběry Roudného.