Starší slavojáci si připsali nejtěsnější výhru a v polovině ročníku pevně třímají třetí místo průběžné tabulky o 4 body za druhým SKP Č. Budějovice. Mladší žáci Slavoje se v přímém souboji o stříbrnou příčku po nerozhodném výsledku udrželi na druhém místě o skóre před svým posledním soupeřem, na lídra z Prachatic pak v půli sezony ztrácejí 3 body.

Starší: Č. Krumlov – Čt. Dvory 2:1 (0:0), branky: 37. Lávička, 57. Perník – 70. Wermke.

„Vybrali jsme si jeden z nejhorších výkonů. Hráči asi už před zápasem spíše mysleli na zimní přestávku. Tentokrát to tedy bylo vítězství z povinnosti. Raději než body bych viděl poctivý výkon. Dobře chytal Hladík a nad šeď průměru už pak zahráli jen Sláma s Lávičkou,“ hodnotil nespokojený trenér starších krumlovských žáků Roman Rozkošný.

Sestava Slavoje: Hladík, Šlejmar, Biňovský, Dudák, Pouzar, Grznárik, Sláma, Dunka, Lávička, Perník, Pavlis, střídali: Procházka, Kaprál.

Mladší: Č. Krumlov – Čt. Dvory 1:1 (0:1), za Slavoj: Kotlár.

V bitvě o stříbro se hosté ukázali jako velmi silný tým a zaslouženě v půli vedli. Do druhého poločasu domácí prostřídali, ale do tlaku se nedostali. Až po akci Rozkošného, který u rohového praporku obešel dva hráče a přesným centrem vybídl ke skórování Kotlára, vydolovali alespoň bod.

„Za druhý poločas bych pochválil celé mužstvo, kterému ale tentokrát chyběl dirigent a výrazná osobnost,“ poznamenal trenér mladších žáků Vlastimil Hlásek.

Sestava Slavoje: Dobrovodský, Procházka, Decarli, Švec, Hošek, Didi, Persán, Oškrda, Hanzelka, Rozkošný, Kotlár, střídali: Horváth, Bernard, Mondšpígl, Čabaj, Ginzel.