Okresní přebor

1. kolo (23. – 24. srpna, úředně od 17.00): Velešín – Holubov, Frymburk B – Větřní, Nová Ves – H. Dvořiště, Světlík – Kájov, FC Vltava B – Romo ČK, Z. Koruna – Soběnov.

2. kolo (30. – 31. srpna, 17.00): Holubov – Soběnov, Romo ČK – Z. Koruna, Kájov – FC Vltava B, H. Dvořiště – Světlík, Větřní – Nová Ves, Velešín – Frymburk B.

3. kolo (6. – 7. září, 17.00): Frymburk B – Holubov, Nová Ves – Velešín, Světlík – Větřní, FC Vltava B – H. Dvořiště, Z. Koruna – Kájov, Soběnov – Romo ČK.

4. kolo (13. – 14. září, 17.00): Holubov – Romo ČK, Kájov – Soběnov, H. Dvořiště – Z. Koruna, Větřní – FC Vltava B, Velešín – Světlík, Frymburk B – Nová Ves.

5. kolo (20. – 21. září, 16.30): Nová Ves – Holubov, Světlík – Frymburk B, FC Vltava B – Velešín, Z. Koruna – Větřní, Soběnov – H. Dvořiště, Romo ČK – Kájov.

6. kolo (27. – 28. září, 16.30): Holubov – Kájov, H. Dvořiště – Romo ČK, Větřní – Soběnov, Velešín – Z. Koruna, Frymburk B – FC Vltava B, Nová Ves – Světlík.

7. kolo (4. – 5. října, 16.00): Světlík – Holubov, FC Vltava B – Nová Ves, Z. Koruna – Frymburk B, Soběnov – Velešín, Romo ČK – Větřní, Kájov – H. Dvořiště.

8. kolo (11. – 12. října, 16.00): Holubov – H. Dvořiště, Větřní – Kájov, Velešín – Romo ČK, Frymburk B – Soběnov, Nová Ves – Z. Koruna, Světlík – FC Vltava B.

9. kolo (18. – 19. října, 15.30): FC Vltava B – Holubov, Z. Koruna – Světlík, Soběnov – Nová Ves, Romo ČK – Frymburk B, Kájov – Velešín, H. Dvořiště – Větřní.

10. kolo (25. – 26. října, 14.30): Holubov – Větřní, Velešín – H. Dvořiště, Frymburk B – Kájov, Nová Ves – Romo ČK, Světlík – Soběnov, FC Vltava B – Z. Koruna.

11. kolo (1. – 2. listopadu, 14.00): Z. Koruna – Holubov, Soběnov – FC Vltava B, Romo ČK – Světlík, Kájov – Nová Ves, H. Dvořiště – Frymburk B, Větřní – Velešín.

12. kolo (1. jarní, 8. – 9. listopadu, 14.00): Holubov – Velešín, Větřní – Frymburk B, H. Dvořiště – Nová Ves, Kájov – Světlík, Romo ČK – FC Vltava B, Soběnov – Z. Koruna.

Okresní soutěž

1. kolo (23. – 24. srpna): Přídolí – Černá, Pohorská Ves – Benešov, Hořice – NováVes B, Větřní B – V. Brod B, Křemže B – Velešín B.

2. kolo (30. – 31. srpna): Černá – Velešín B, V. Brod B – Křemže B, Nová Ves B – Větřní B, Benešov – Hořice, Přídolí – Poh.Ves.

3. kolo (6. – 7. září): Poh.Ves – Černá, Hořice – Přídolí, Větřní B – Benešov, Křemže B – Nová Ves B, Velešín B – V. Brod B.

4. kolo (13. – 14. září): Černá – V. Brod B, Nová Ves B – Velešín B, Benešov – Křemže B, Větřní B – Přídolí, Poh. Ves – Hořice.

5. kolo (20. – 21. září): Hořice – Černá, Větřní B – Poh. Ves, Křemže B – Přídolí, Velešín B – Benešov, V. Brod B – Nová Ves B.

6. kolo (27. – 28. září): Černá – Nová Ves B, Benešov – V. Brod B, Přídolí – Velešín B, Poh. Ves – Křemže B, Hořice – Větřní B.

7. kolo (4. – 5. října): Větřní B – Černá, Křemže B – Hořice, Velešín B – Poh. Ves, V. Brod B – Přídolí, Nová Ves B – Benešov.

8. kolo (11. – 12. října): Černá – Benešov, Přídolí – Nová Ves B, Poh. Ves – V. Brod B, Hořice – Velešín B, Větřní B – Křemže B.

9. kolo (18. – 19. října): Křemže B – Černá, Velešín B – Větřní B, V. Brod B – Hořice, Nová Ves B – Poh. Ves, Benešov – Přídolí.

10. kolo (1. jarní, 25. – 26. října): Černá – Přídolí, Benešov – Poh. Ves, Nová Ves B – Hořice, V. Brod B – Větřní B, Velešín B – Křemže B.