V tabulce třetí béčko českokrumlovského Slavoje bylo v partii s Římovem víc než horkým favoritem, ale na povinnou výhru nad předposledním se doma nadřelo víc, než se čekalo.

Č. Krumlov B – Římov 2:0 (1:0)

V utkání sotva průměrné úrovně se sice domácí ujali vedení už v 10. minutě, kdy po přihrávce Švába pronikl po křídle Benčič a z úhlu překvapil hostujícího brankáře, ale pak slavojáci dlouho nemohli přidat pojistku. Hosté pozorně bránili, hrozili z ojedinělých kontrů a musel se ukázat i brankář Fleischmann. Klid přinesla až 74. minuta. Haláček po levé straně uvolnil Benčiče, který prošel do vápna, na přední tyči našel střídajícího Gondeka, který pohotově upravil na výsledných 2:0.

Slavoj: Fleischmann – Eibl, Čermák, Čomor, Petřík – Lukeš, Štich (46. Špát), Haláček, Šváb (90. Hawelka), Benčič – Černý (46. Gondek).