Před derby z programu 3. kola I. B si bodově lépe stál nováček z Malont, ale jasným favoritem utkání byli Českokrumlovští.

Č. Krumlov B – Malonty 2:0 (1:0)
Domácí nastoupili bez kapitána Čermáka, Černého, Gondeka a Opolcera, přesto si od prvních minut vynutili znatelnou převahu. Aktivně si počínal zejména Mašek, který se dostal do několika slibných situací. Skóre ale otevřel až po čtvrthodině Lukeš, který po Matouškově dalekonosném pasu z voleje umístěnou ranou nedal Bílému šanci – 1:0. Z hostí byl nejvíce nebezpečný zkušený Gloza, jenž se dostal k zahrání několika standardek, které však brankář Adamíček bez problémů likvidoval.

Ve druhé půli pokračoval Slavoj v zahazování šancí. Mašek po krásné individuální akci nahrával před prázdnou branku ještě Lipplovi, ale ten byl v ofsajdu. Po narážečce Čomora s Maškem se ke střele dostal Petřík a pálil mimo. Do dvou tutovek se poté dostal Matoušek, ale Bílý udržel Malontským naději. Z protiútoku zahrozili hosté šancemi Glozy a Pešla. Hru Malont poté oživil střídající Říha, ale v koncovce se hosté neprosadili. Naopak. Dvě minuty před koncem přišlo definitivní rozhodnutí. Stoper Procházka ve skluzu odpálil míč až na rozběhnutého Lippla, který šel sám na Bílého a bez problémů upravil na výsledných 2:0. Velmi dobrý zápas odehrál v domácím dresu předstoper Hamberger, jistotou v brance byl Adamíček.

Jak nastoupili

Č. Krumlov: Adamíček – Procházka – Eibl, Hamberger, Petřík – Lukeš, Haláček, Matoušek, Čomor (83. Havelka) – Mašek (80. Toman), Lippl (89. Babouček).
Malonty: Bílý – K. Beutl, Hajdák, Debnár, Tomáš – Žalud, Gloza (65. Říha), Valeš, Frank (80. Sojka) – Pešl, Gažák.