Čtvrté vystoupení v rámci Jihočeské zimní ligy postavilo fotbalistům krumlovského Slavoje do cesty divizního soupeře zpod Libína – prachatický Tatran.

Č. Krumlov – Prachatice 1:1 (1:1)

Slavoj nastoupil bez Flöringa, Špáta, Čábely a Litvana, přesto chtěl odčinit předchozí šestibrankový debakl s jiným divizním protivníkem z Třeboně. Tento cíl začal nabývat reálnější podoby v 35. minutě, kdy po Švábově křížném pasu zahrál jeden z obránců Prachatic ve vápně nešťastně rukou – a pískala se penalta. K provedení pokutového kopu se postavil Peťule a s přehledem proměnil – 1:0. Jenomže radost vydržela slavojákům pouhé čtyři minuty, když Tatran odpověděl vyrovnávací brankou Kubáta, který napálil odražený míč zpoza vápna a ranou od tyče nedal Šillerovi šanci – 1:1.

Ve druhé půli byl aktivnější Slavoj a vypracoval si několik velmi dobrých příležitostí. Zejména šance Peťuleho, Zvěřiny a střídajícího Pilse volaly po gólu. Bencovu střelu zastavila tyč. Na druhé straně hosté zahrozili nůžkami agilního Kováčika a střelou Frnocha, ale na nerozhodném výsledku se už nic nezměnilo.

Sestava Slavoje: Šiller – Petřík, M. Svoboda, Benc, Benčič – Boháč, Klivanda, Šváb, O. Svoboda – Peťule, Zvěřina, střídali: Trenčanský, Kantor a Pils.
V dalším kole je na Složišti na programu tradiční okresní derby, v němž však po dohodě oddílů v sobotu nastoupí rezervní týmy krumlovského Slavoje a kaplického Spartaku. Áčko Slavoje sehraje v sobotu od 12 hodin na domácí umělce přípravný zápas s rivalem z krajského přeboru – Marinerem Bavorovice.