Rezerva krumlovského Slavoje, s níž se počítá na přední příčky A skupiny I. B třídy, zavítala ve druhém kole na hřiště dalšího ze spolufavoritů, a to do Mladého.

Mladé – Č. Krumlov B 4:2 (3:2)

Poslední vzájemný zápas přinesl brankovou přestřelku s výsledkem 4:4 a pozadu nezůstal ani tento duel, i když bodově vyšli zelenobílí tentokrát naprázdno. Hosté se sice ujali vedení už v 9. minutě, kdy po trestném kopu Procházky hlavou otevřel skóre Čomor, ale domácí dvěma slepenými góly Mathii a Koldy v rozmezí 15. až 17. minuty otočili. Od 21. minuty se pak začínalo znovu, když po Haláčkově pasu srovnal Lippl na 2:2. Jenomže do půlky domácí znovu vedli, a to po trefě Procházky ze 44. minuty.

Po přestávce se už hrálo podle taktovky Mládských, kteří v 70. minutě gólem střídajícího Prince pečetili. Slavojáci stačili už jen dalekonosnou střelou Čermáka nastřelit tyč, a tak si na první výhru v nové sezoně musí ještě počkat.

Sestava béčka Slavoje: Fleischmann – Eibl, M. Procházka, Čermák, Petřík – Lukeš, Hamberger, Čomor, Haláček – Lippl, Mašek.