Krajský přebor: Těžké zkoušky mají před sebou oba okresní zástupci účinkující v KP. Českokrumlovský Slavoj se po minulé vydřené výhře nad Týnem vrátil do čela tabulky. Hájit pozici lídra bude dnes na horké půdě šestého Tábora, jenž po trenérské výměně minule remizoval v Kaplici. Zvláštní náboj bude mít dnešní partie i pro krumlovského trenéra Lubomíra Pintéra, který v Táboře působil.

Kaplický Spartak je aktuálně v tabulce druhý a dnes zajíždí na trávník desáté Čížové, odkud se body lehko nevozí. To jistě ví i nový kaplický kormidelník Jan Koutský, který na lavičce Spartaku nahradil odstoupivšího kouče Křivu a v Čížové si odbude premiéru.

I. A třída: Hodně napilno bude mít o víkendu jediný okresní účastník oblastní I. A – loučovický FC Vltava. Ten má totiž dnes na programu domácí dohrávku odloženého zápasu s Katovicemi a zítra jej čeká existenční duel na půdě předposlední Sedlice.

I. B třída: Ve třináctém kole I. B se hrají dvě okresní derby. Suverénní lídr tabulky z Frymburku dnes nastoupí v Křemži. Nováček z Malont v partii o šest bodů změří síly se Zlatou Korunou. V domácím prostředí se z devítky našich týmů představí ještě Chvalšiny (dnes s béčkem Čtyř Dvorů) a rezerva Českého Krumlova (zítra s Trhovými Sviny). Zbývající trojlístek jede dnes ven, a to Horní Planá do Římova, béčko Kaplice do Olešnice a Vyšší Brod do Mladého.