Fotbalový krajský přebor – 11. kolo: FK ZVVZ Milevsko – FK Slavoj Český Krumlov 0:0

Jednoznačným šlágrem jedenáctého kola nejvyšší oblastní fotbalové soutěže byla partie dvou týmů ze špičky tabulky mezi fotbalisty Milevska a českokrumlovského Slavoje. Ten jel na trávník jednoho z aspirantů postupu s cílem prodloužit sérii podzimní neporazitelnosti.

Bez branek

Šlágr nabídl vyrovnanou a zajímavou partii. Hosté, kterým chyběli zraněný Kantor a Pils a pouze na lavičce byl připraven Weinhard, měli v prvním poločase více ze hry. Čábela vyhrával hlavičkové souboje, Peťule neustále zaměstnával domácí obránce a hra se často pohybovala kolem vápna Milevska. Po Vackově přímém kopu pálil nad Boháč. Hru domácích se snažil tvořit exbenešovský Novotný, z krajů pak zaměstnávali obranu Slavoje nejvíc agilní útočník Kosík a záložník Kukač. Nebezpečí na obou stranách ovšem nejvíc hrozilo ze standardních situací, které u domácích zahrával Novotný, u hostů pak Vacek, ale pokaždé bez efektu.

Ve druhé půli byli pro změnu o něco lepší domácí. Velkou příležitost měl Kosík, který postupoval ze strany sám na Plachého, ale ten jeho střelu kryl. V závěru se dostali ke slovu hosté. Nejprve Peťule vysunul Vacka, ten předložil míč Boháčovi, který ale z malého vápna mířil v tísni mimo. Poslední šanci měl Čábela, který šel z boku také sám, ale místo střely se snažil ještě nahrát Peťulemu a míč skončil v autu. Remíza je nakonec zasloužená pro obě mužstva. Slavoj zůstává jediným neporaženým týmem přeboru.

Fakta

Žluté karty 3:2 (u hostů Flöring, Peťule), jako hlavní řídil rozhodčí Macko, sledovalo 180 diváků.

Sestava Slavoje: Plachý – Litvan, Flöring, Klivanda, Benčič – Boháč, Benc, Vacek (89. Špát), P. Svoboda – Čábela, Peťule.

V průběžné tabulce nyní druhý Slavoj hostí v sobotu od 15.30 v pořadí šestý ambiciózní tým Bavorovic.