Se zachraňujícím se nováčkem I. A třídy měl podzimní mistr krajského přeboru až nečekaně hodně práce, ale po přestřelce nakonec splnil roli favorita.

Č. Krumlov – Slávia ČB 5:3 (2:1), branky vítězů: Flöring, Čábela, Zvěřina z penalty, Peťule, Hawelka. Sestava Slavoje: Šiller – M. Svoboda, Flöring, Zatloukal, Benčič – Boháč, Klivanda, Šváb, O. Svoboda – Zvěřina, Čábela, střídali: Peťule, Hawelka.

 

Od kormidla

Trenér zelenobílých Lubomír Pintér nebyl po utkání vůbec spokojen: „Zápas nám jasně ukázal na největší slabinu, kterou máme v defenzívě. Hra obránců byla doslova otřesná. Nejhorší je ovšem přístup hráčů, který se mi vůbec nelíbí. Myslet si, že proti manšaftu z první třídy jde zápas odchodit, tak to vůbec neplatí. Všichni totiž trénují a fotbal také umí, takže podceňovat nelze nikoho. S takovým přístupem toho mohou nechat a my budeme hledat jiné hráče. V zápase jsme dostali laciné góly a pak to museli dohánět útočníci, abychom mužstvo hrající v první třídě o záchranu vůbec horko těžko porazili. Nejhorší ovšem je, že momentálně toho nemůžeme ani v sestavě moc měnit, protože je nás teď dohromady dvanáct třináct. Doufám tedy, že v dalším zápase se přístup hráčů výrazně změní,“ díval se kouč už na příští přípravný duel, který Českokrumlovští sehrají v sobotu od 12 hodin na Složišti s divizním Jankovem.

Jan Petřík, Karel Vosika