Trhové Sviny – H. Planá 2:2 (2:1)

Hosté začali výborně a už v 9. minutě vedli. Po centru Rady odražený míč uklidil do šibenice V. Šlak. Na druhé straně Štěrba skvěle zlikvidoval sólo Picka. Domácí přesto v rozmezí 24. až 26. minuty stav otočili. Nejprve tečovaná střela Tisoně zapadla přesně k tyči a pak při další standardce vyrazil Štěrba do břevna a Pospíšil bez problémů doklepl. Druhý poločas začal velkým náporem hostů. Po minutě šel sám Rada, ale ještě minul. Ve 48. minutě však po vyhraném souboji střídajícího Grmely už byl Rada přesnější a srovnal na 2:2. Hra se postupně srovnala. Minutu před koncem byl po druhé žluté vyloučen hostující Nowak, ale krátká přesilovka už na remíze nic nezměnila.

Smrčina: Štěrba, Z. Šlak, V. Šlak (46. Grmela), Frühauf, Gajdoš (75. Kvasnička), Ryneš, Rada, Reif, P. Schönkypl, Nowak, J. Šlak.