H. Planá – V. Brod 7:1 (2:1)

Od začátku se hrálo pod taktovkou domácích. V 8. minutě šel Schönkypl sám, ale jeho pokus o kličku Večerník vystihl. Za dvě minuty Schönkypl ideálně uvolnil Kastenmajera, který trefil šibenici a otevřel skóre. Pak se několikrát znovu blýskl brankář Večerník, ale ve 25. minutě už nestačil na dorážku J. Šlaka – 2:0. Hosté hrozili pouze ze standardek Krauskopfa, z nichž ta druhá však znamenala poločasovou korekci na 2:1.

Druhý poločas se pak změnil v exhibici Smrčiny. Další sólo Schönkypla kryl Večerník, ale v 54. minutě už nedosáhl na střelu Kastenmajera – 3:1. Za čtyři minuty zcela volný J. Šlak zvyšoval na 4:1. V 75. minutě pak byl hrající domácí trenér Kastenmajer faulován ve vápně Jirkalem a sám z penalty zkompletoval hattrick – 5:1. Od 83. minuty dohrávali hosté o deseti bez vyloučeného Syrovátky a domácí podtrhli nadílku. Z vápna se pod břevno trefil Rada a v poslední minutě P. Schönkypl konečně uspěl při sólu – 7:1. Hosté mohou přitom děkovat skvělému Večerníkovi, který je uchránil od ještě většího debaklu.

Jak nastoupili

H. Planá: Beránek, Z. Šlak, V. Šlak, Grmela, Frühauf, Gajdoš, Rada, Kastenmajer (76. Koritar), Reif (23. Kvasnička), Schönkypl, J. Šlak.

V. Brod: Večerník, Pomije, Jirkal, Kovačík, Račák (75. Filip), Dibďák, Krauskopf, Syrovátka, Kročák, Koriťák (46. Fatura), Rolník (63. Vančura).