Starší slavojáci doma nečekaně padli, zůstávají na stříbrné příčce, ale na vedoucí SKP Č. Budějovice, s nímž v neděli doma v předehrávce prvního jarního kola udělají tečku za podzimem, už ztrácejí 3 body. Mladší dorost přesvědčivě vyhrál a drží bronzový stupínek jen horším skóre za stejně bodově úspěšnou Lokomotivou ČB, ale už s osmibodovou ztrátou na stále stoprocentní Tábor.

Starší: Č. Krumlov – J. Hradec 2:3 (1:1), branky Slavoje: Cieslar, Sivák.

Domácí tým opět potvrdil, že na tabulkově slabší soupeře neumí zahrát a podruhé vyšel na podzim naprázdno. V zápase slavojáci sice dvakrát srovnali, ale na třetí úspěch hostů už odpověď nenašli – a senzace byla na světě.

„Hosté v utkání vystřelili čtyřikrát na branku, ale po chybách obrany i gólmana jsme z toho třikrát kapitulovali. Celý zápas jsme měli převahu, ale na gól potřebujeme moc šancí a naopak lacino inkasujeme,“ řekl trenér Jiří Svoboda.

Sestava Slavoje: Kothánek, Šváb, Sirotka, Kroupa, V. Žilavý, Cieslar, Tancer, Novák, Sivák, Zimek, Babouček, náhradníci: Podskalský, K. Zatloukal, Žilenko.

Mladší: Č. Krumlov – J. Hradec 4:1 (3:0), za Slavoj: Carda 2, Hončík, Hermann.

Mladíci potvrdili formu a o jasné výhře rozhodli už do půle, kdy dali tři branky. Do druhého poločasu nastoupili všichni náhradníci a domácí přidali ještě jeden zásah. Hosté snižovali z penalty na průběžných 3:1.

„Mladíci jsou v herní pohodě. Šli za výhrou v naprostém klidu, a tak jsme s kolegou Svobodou dali příležitost celé lavičce, která kontrolovala zápas až do konce,“ chválil kouč Jiří Černý.

Sestava Slavoje: Kejšar, Dub, Dvořák, K. Zatloukal, Lacko, Carda, Decarli, Rozkošný, Kopřiva, Hundsnurscher, Hermann, náhradníci: Uhlíř, Doubek, Žižka, Hončík, Kubík.