V krajském přeboru se jako první z našeho dua představí v tabulce aktuálně sedmý českokrumlovský Slavoj, jenž dnes hostí posledního nováčka z Katovic a bude chtít navázat na minulý tříbodový zisk z Lažiště.

Kaplický Spartak, který po minulé porážce v Roudném klesl na čtvrté místo průběžného pořadí, bude tentokrát doma rovněž v roli favorita, a to v zítřejší partii s Chýnovem. Ten však dokáže být venku hodně nepříjemným soupeřem, což potvrdil i minule remízou v Bavorovicích.

Jediný okresní účastník I. A třídy z Frymburku vyšel třikrát v řadě naprázdno a černou sérii se pokusí přerušit v dnešním zápase se Čtyřmi Dvory. Utkají se devátý s desátým týmem A skupiny.

Desáté pokračování I. B přináší trojlístek okresních derby. Dnes jako jasný favorit nastoupí v tabulce druhá Horní Planá proti dvanáctým Malontům. V pořadí sedmá Křemže rovněž dnes hostí až jedenácté béčko Českého Krumlova. Zítra pak bude poutat pozornost prestižní duel v tabulce devátého Vyššího Brodu s třetím béčkem Kaplice. Doma zítra hraje ještě loučovický FC Vltava, který se pokusí o první výhru v duelu se silnou Olešnicí.