Z. Koruna – Zliv 3:4 (2:3), branky: Steinocher 2, Šustr z pen. – Sochor 2, Pomeje, Bican

Souboj dvou účastníků různých skupin nejnižší krajské soutěže dopadl lépe pro Zliv, která vyhrála šťastným gólem ze závěru utkání. Hosté v první půli trestali nedůslednosti domácích v obsazování hráčů při standardkách, kdy jim nepomohl ani zapůjčený zlivský gólman. Zlatokorunští i díky střelecky disponovanému Steinocherovi třikrát vyrovnali, ale na čtvrtý (polovlastní) gól soupeře už neodpověděli.

Malonty – Větřní 1:3 (0:3), branky: J. Říha z pen. – Lakomý, Opekar, J. Šustr

Malontský zástupce I. B překvapivě hladce prohrál s aspirantem postupu z okresního přeboru. „Jsme v plné přípravě a únava byla znát. Větřní ovšem předvedlo výborný výkon a pro mě je to hlavní favorit přeboru,“ poznamenal trenér malontského Hraničáře Petr Lesňák. Větřínští sehrají na krumlovské umělce další přípravu zítra od 18.30 s béčkem domácího Slavoje.

V. Brod – Světlík 2:1 (1:1), branky vítězů: Krauskopf, Syrovátka. Vyšebrodští vinou vichřice nemohli v sobotu přijet do Krumlova k zápasu s Horní Planou. V neděli už k partii se zástupcem OP nastoupili a vybojovali nejtěsnější výhru. „Naše hra byla špatná. Všechno je pomalé, nesehrané, hodně kazíme v kombinaci,“ hodnotil vyšebrodský kouč Josef Woisetschläger.