Z. Koruna – Chvalšiny 0:3 (0:2)

Domácí začali sice aktivněji, ale hosté odpověděli rázně a už v 10. minutě otevřeli skóre. Středem postupoval Brož a polovysokou střelou z 25 metrů překvapil Schwarze – 0:1. Domácí se pak snažili o vyrovnání, ale jejich pokusy končily na dobře organizované obraně hostů. Největší příležitost ke srovnání měl ve 27. minutě Rychtář, který po uličce od Steinochera udělal kličku i Valentovi, ale střelu do prázdné branky stačil Paráček odvrátit na roh. A přišel trest. V poslední minutě poločasu dostal míč na pravé straně do běhu hostující Sluka a z úhlu prostřelil Schwarze na 0:2.

Druhou půli začali naopak aktivněji hosté, kteří si vědomi dvougólového náskoku a bezradnosti domácích v koncovce, dobře kombinovali a tlačili se před branku. Domácí přesto mohli v 54. minutě zdramatizovat zápas, když se po autu k míči ve vápně dostal Šustr, ale jeho tvrdou střelu zastavilo břevno. Definitivní podobu výsledku tak v 61. minutě dal hostující Měchura, který z pozice notně zavánějícím ofsajdem postupoval sám na Schwarze a nezaváhal – 0:3. Poté se zápas dohrál v poklidném tempu a přes několik slibných šancí na obou stranách se už stav nezměnil.

Sestavy v derby

Zlatá Koruna: Schwarz, Dušek, L. Sedláček (46. Šustr), Zayml, Květoň, Steinocher (69. Gajdoš), Dvořák (46. Weinhard), Gallistl, Štrop, Rychtář, Sirový.

Chvalšiny: Valenta, Holas, Motz, Kamenský, R. Čarek, Brož, Měchura, Friš (77. Lamač), Paráček, P. Postl, Sluka (72. Vosika).