Osm týmů bylo v Luhačovicích rozděleno do dvou skupin, z nichž dva nejúspěšnější postoupily do play off. Větřní ve skupině A narazilo na Moravskou Třebovou, Varnsdorf a Chemcomex. S prvními dvěma jmenovanými Bomarďáci uhráli v základní hrací době remízy, ale v obou případech jim nepřálo štěstí v penaltové loterii, proti Pražanům však neměli šanci a ze skupiny nepostoupili.

„Jsme zklamaní, protože naším cílem byl postup ze skupiny. Proti Moravské Třebové ani Varnsdorfu jsme neodehráli špatné zápasy. K postupu stačilo málo, tedy zvládnout penaltové rozstřely, ale to se nám nepovedlo a jen se potvrdilo, že je to náš dlouhodobější problém. Je to škoda, ale aspoň to byla dobrá příprava před vyřazovacími boji v první lize,“ poznamenal předseda větřínských Bombarďáků Karel Klabouch, jehož tým čeká v sobotu 15. února v Radotíně v úvodním čtvrtfinálovém souboji celostátní ligy pražská Sparta.

Lépe si v lázeňském městě vedl v pohárovém klání budějovický celek Devianti. Ten si ve skupině B poradil se Želenicemi i Jilemnicí a na jeho postupu do semifinále nemohla nic změnit ani porážka se Zlínem. Jihočeši však v boji o finále narazili na pražský Chemcomex a dopadli podobně jako Větřní, když rovněž inkasovali sedm gólů. Nejlepší tuzemský celek v obdobném duchu pokračoval i v závěrečném zápase o celkové prvenství v poháru České federace sálového fotbalu - futsalu, v němž jasně přehrál Zlín.

Skupina A

Větřní – Moravská Třebová 2:2, PK 3:4 (Gutheis, Kališ), Chemcomex Praha – Varnsdorf 3:2, Moravská Třebová – Chemcomex 0:1, Větřní – Varnsdorf 2:2, PK: 4:5 (Pícha, Bordač), Varnsdorf – Moravská Třebová 1:2, Chemcomex – Větřní 7:1 (Gutheis).

Skupina B

Jilemnice – Zlín 1:1, PK 5:6, Č. Budějovice – Želenice 3:1 (Snížek, Valta, Janeček), Jilemnice – Č. Budějovice 0:4 (Dědina, Novotný, Snížek, Vaniš), Zlín – Želenice 4:4, PK 5:6, Želenice – Jilemnice 2:1, Č. Budějovice – Zlín 1:3.

Semifinále: Chemcomex – Č. Budějovice 7:2 (Janeček 2), Zlín – Moravská Třebová 2:1.

Finále: Chemcomex – Zlín 6:1.