Prachatice – Kaplice 2:0 (0:0)

Hosté nebyli kompletní, ale kůži rozhodně nehodlali prodat bez boje. Srdnatým statečným výkonem spartakovci svému hostiteli dlouhé minuty vzdorovali a drželi ho v nejistotě. Po prvním poločase byl dokonce výsledek bezbrankový.

I po změně stran měli mladší žáci Tatranu převahu, ale hosté dál bojovali o cenný výsledek.

Prachatičtí se však nakonec gólu přece jenom dočkali, když se dvanáct minut před koncem prosadil v koncovce Jan Růžička – 1:0.

Stejný hráč pak dvě minuty před koncem druhým gólem zpečetil výhru Tatranu – 2:0.

I přes prohru mohli kapličtí mladší žáci ze hřiště odcházet se vztyčenou hlavou a od svého trenéra si vyslechli jen slova chvály za bojovnost a nasazení.

Také utkání mladších výběrů výborně odřídil hlavní arbitr Filip Frček.

Fakta – branky: 48. a 58. Růžička, bez karet, rozhodčí Frček, 50 diváků.

Sestava Kaplice: M. Říha – Šedivý, Plach, Dreiling, J. Kaňka, Vaněčková, Martyn, L. Vávra, Janošec.