Okresní přebor

Čtvrté jarní pokračování se neslo ve znamení stoprocentní úspěšnosti domácích. Platilo to i na zlatokorunském trávníku, kde hostoval první Kájov. Na úvodní branku se čekalo až do 60. minuty, kdy šli do vedení domácí. Hosté sice za dvě minuty srovnali, ale na další dvě trefy soupeře v závěru již odpověď nenašli.

Toho využil půlmistr z Černé, jenž doma přesvědčivě zdolal Dolní Dvořiště a vrátil se do čela, kde nyní drží jednobodový náskok před dvojicí pronásledovatelů a ještě má zápas k dobru.

Doma neváhali Vyšebrodští, Chvalšinští ani hráči loučovického FC Vltava, kteří otočili proti béčku Nové Vsi.

Výsledky 15. kola OPM: Zlatá Koruna – Kájov 3:1 (0:0) Rychtář, Zayml, Kubík – Werner, Černá – Dolní Dvořiště 3:0 (2:0) Zeman, Uhlíř, Haviernik, Vyšší Brod – Velešín B 4:1 (3:1) Bäuml, Dibďák, Krauskopf, Rohlík – Mikeš, Chvalšiny – Frymburk B 3:1 (1:0) Podskalský, Fučík, Tancer – Kaňa, FC Vltava – Nová Ves/Brloh B 4:3 (1:2) Toman 2, Hynšt, Hošek – Ďurica 2, Baier, Přídolí volno.

Okresní soutěž

Na nejnižším stupni průběžně první béčko Větřní vyhrálo ve Vyšším Brodě. Kanonádu předvedl druhý Světlík doma proti FC Romo, který si po tuctu branek z jarní premiéry tentokrát zapsal osmičku.

Výsledky 11. kola OSM: Světlík – Romo Č. Krumlov 8:1 (4:1) Dědič 3, Novotný 2, Mondšpígl, Hüttner, Rypar – P. Kotlár z pen., Holubov – Lipno 1:3 (0:1) Bohatý – Březina 2, Mezei, Přídolí B – Horní Dvořiště 1:1 (0:1) Soukup – F. Olah, Rožmberk – Benešov 0:1 (0:1) Tynkov, Vyšší Brod B – Větřní B 2:5 (1:4) Cach z pen., Jirkal – Homer 2, Přibyl, Cifreund, Vošalík.