Dolní Dvořiště bitvu s nováčkem zvládlo

Dolní Dvořiště - Fotbalisté okresního zástupce od hranic si připsali pátou výhru v ročníku a v polovině I. B třídy figurují na šestém místě.

10.11.2010

Fotbalové utkání A skupiny oblastní I. B třídy / FK Dolní Dvořiště - TJ Smrčina Horní Planá 3:4.Foto: DENÍK/Pavel Kacerovský

Dolní Dvořiště – Srubec 2:1 (0:1)

Hostující nováček se ujal vedení už ve 3. minutě trefou Langa, ale domácí výborným nástupem do druhé půle stav zvrátili. Nejprve se ve 47. minutě trefil Mazanec a za dalších sedm minut zajistil domácím všechny tři body Josef Hajdák – 2:1.

Sestava Dolního Dvořiště: Večerník – Kučera (72. Zeman), Varhol, J. Hajdák, Lattner (46. Doucha), M. Hajdák, Mazanec, Pecha, Macanovič, Konias (89. Bandík).

Karel Vosika, Luboš Bóga

10.11.2010 VSTUP DO DISKUSE
Vánoční trhy na Staroměstském náměstí v Praze.
16

Kam na nejlepší svařák. A za kolik?

Krampus show v Kaplici je na spadnutí.

Již pošesté proběhnou démoničtí krampusové Kaplicí

Ski servis: V lipenském příhraničí můžete běžkovat i lyžovat

Českokrumlovsko/ Rakousko - Lyžařské areály Hochficht a Sternstein hlásí na víkend ideální podmínky na sjezdovkách i v běžeckých stopách. A před víkendem byly upraveny také běžecké stopy okolo Frymburku.